Doom Academy
Добре дошли в Yu-Gi-OH DA

Моля влезте използвайки своя акаунт, ако нямате такъв се регистрирайте.

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Top posting users this week
Приятели

Share | 

PSP Info

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
SupremeKing
Game Master
Game Master

Ccapac Apu Blue Leader

Warn Warn :
0 / 1000 / 100

Rubies Rubies : 600
D Coins D Coins : 1160

PostSubject: PSP Info   Sun Mar 20, 2011 2:26 am

Малко история за хората които още не знаят какво е това...
PSP конзолата е обявена на пресконференция на Sony през 2003 година. Продажбите стартират на 12 декември 2004 в Япония; САЩ - 24 март 2005, ЕС и Австралия - 1 септември 2005
На изложението Е3 през 2008 г. по време на премиерата на плейстейшън в Токио, Sony обявиха че Play Station Portable включва:
PSP Games, Audio, Video, Pictures, Wi-Fi. Има слот за Memory Stick Duo до 32GB. Работи с UMD дискове за игри.
PSP системите до сега са:
PSP 1000 aka Phat / PSP 2000 aka Slim&Lite / PSP 3000 aka Bride / PSP N1 aka Go!
През 2011 се очаква и новото PSP2. info(http://bg.wikipedia.org/wiki/PSP)

Сега мисля да премина и към основната част от тази тема. Както някой от вас знаят PSP в момента е сред най-разпространените game конзоли. Портативната конзола на Sony има много добри характеристики и за момента е с много богат асортимент от игри които никога няма да излязат за PC. В момента на мода са PSP 3004 като от скоро и те могат да бъдат хаквани информация в Интернет много трудно се намира и реших да ви споделя как се прави това за да не плащате пари които можете да спестите за карта памет например.

За целта да ви бъде хакнато PSP-то са нужни само няколко файла които аз съм ги архивирал и могат да бъдат дръпнати от тук (току що бе качено на тракер като .iso ако имате някакви проблеми може и на skype: mm_l2_sport за да ви изпращам архива нужен за хакване), за да качвам каквото и да е било то .iso .cue филми музика аз използвам Total Commander новите PSP 3004 имат някаква защита срещу обикновенното Copy/Paste. След като кача някой филм или игра под формат за PSP, за да се хакне PSP-то изолзвам една Demo игра Patapon "като се изгледа клипа зарежда се едно меню и кликам на Continue s "x" след това пак "х" за Enter след като се появи Load complete "o" за back след това два пъти един след друг горнят десен бутон прозрачният започва да се зарежда хака на играта и за да проверите дали всичко е наред много лесно през Settings -> System Settings -> System Information ако System Software версията е 6.20 TN-B вече може да се гледат филми или да се играят игри дръпнати директно от някой торент тракер.
Има в .rar архива който се качва на PSP-то и втора програмка за игри, които не тръгнат по нормален начин да се заредят през Prometheus ISO Loader излиза списък със всички игри тип .iso .cue (пример: Tron тази игра ми дава грешка стартирана по нормалния начин след като я бях заредил по нормалния начин се наложи да си изключа PSP-то и да заредя на ново Patapon и да стартирам през Prometheus ISO Loader) и от там се избира играта и се стартира.

Приятна игра и "нека силата бъде с вас"
Back to top Go down
View user profile

PSP Info
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Карти по българска история
» империо даи малко инфо за сериата ГТА-ГАРЕТ
» http://www.detectortest.info/
» INFO ZA metalodetektor TROY